Eredmények

Honlapunkon a pedagógusaink által nevezett versenyek eredményeit tesszük közzé,
a városi 1-3, megyei/területi/regionális 1-10 és a hozzájuk kapcsolódó országos helyezéseket.


2018/2019

Természettudomány

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Kurta Veronika 3.cDiák Olimpia Sakkkörzeti1.Czápos Péter
Balogh Csenge 3.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Csukásné Kovács Katalin
Szabó Gabriella
Ökrös Márta
Nagy Nerina 3.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Csukásné Kovács Katalin
Szabó Gabriella
Ökrös Márta
Beliczai Balázs 3.bBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Csukásné Kovács Katalin
Szabó Gabriella
Ökrös Márta
Lajos Bertalan 3.cBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Csukásné Kovács Katalin
Szabó Gabriella
Ökrös Márta

Társadalomtudomány

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Szamos Balázs 3.c"Életmesék" országos történetíró pályázatországos díjazottÁrkusné Megyeri Veronika
Lajos Bertalan 3.c"Életmesék" országos történetíró pályázatországos díjazottÁrkusné Megyeri Veronika
3.b osztály"Az én 21. századi iskolai könyvtáram" pályázatországos 2.Somogyi Zoltánné Kónya Ildikó

Idegen nyelv

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Alagi Gréta 8.bTELC Megyei Angol Versenymegyei3.Kakas Erika
Csomós Magdolna 8.cTELC Megyei Angol Versenymegyei4.Kovácsné Doba Mariann
Király Dominik 8.aTELC Megyei Angol Versenymegyei6.Dávid Orsolya
Pikó Anna Rezeda 8.bTELC Megyei Angol Versenymegyei7.Kakas Erika

Művészetek

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Molnár Zsanett 3.cGenerali Biztosító "Közlekedj Biztonságosan kerékpárral" rajzpályázatországos díjazottÖkrös Márta
Köpödi Bence 3.c"Vigyázunk Rád a Balatonon" rajzpályázatországoskülöndíjasÖkrös Márta
Daróczy Emma 3.c"Vigyázunk Rád a Balatonon" rajzpályázatországosdíjazottÖkrös Márta
Németh Panna 3.c"Vigyázunk Rád a Balatonon" rajzpályázatországosdíjazottÖkrös Márta
Szamos Balázs 3.c"Vigyázunk Rád a Balatonon" rajzpályázatországosdíjazottÖkrös Márta
Rácz Attila 3.bBékéscsabai Jókai Színház "Kukac Kata kalandjai " pályázatmegyeidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Felföldi Áron 3.c"Egyszer volt, gomba volt " országos meseíró és illusztrációs pályázatországoskülöndíjasÖkrös Márta
Lajos Bertalan 3.c"Egyszer volt, gomba volt " országos meseíró és illusztrációs pályázatországoskülöndíjasÖkrös Márta

Sport

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár

 

2017/2018

Természettudomány

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Gerebenics Róbert Barna 4.dBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 8.Debreczeni-Rácz Brigitta
Józsa Lora 4.dBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 8.Debreczeni-Rácz Brigitta
Krajcsik Rita 4.dBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 8.Debreczeni-Rácz Brigitta
Petrovszki Laura 4.dBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 8.Debreczeni-Rácz Brigitta
Bakos Levente 6.Balatonfüredi Matematika versenyregionáliscsapat 9.Forgácsné Faragó Katalin
Gurzó Hanna 5.
Balatonfüredi Matematika versenyregionáliscsapat 9.Forgácsné Faragó Katalin
Nagy Levente Noel 5. Balatonfüredi Matematika versenyregionáliscsapat 9.Forgácsné Faragó Katalin
Bogár Ákos 8.a
Balatonfüredi Matematika versenyregionáliscsapat 9.Forgácsné Faragó Katalin
Lovász Bence 8.a
Balatonfüredi Matematika versenyregionáliscsapat 9.Forgácsné Faragó Katalin
Nyárfádi Patrik 8.a
Balatonfüredi Matematika versenyregionáliscsapat 9.Forgácsné Faragó Katalin
Balogh Tamás 5.
Bolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 1.Ökrös Márta
Forgácsné Faragó Katalin
Illés Balázs 5.
Bolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 1.Ökrös Márta
Forgácsné Faragó Katalin
Molnár Anna 5.
Bolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 1.Ökrös Márta
Forgácsné Faragó Katalin
Nagy Levente Noel 5. Bolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 1.Ökrös Márta
Forgácsné Faragó Katalin
Bogár Ákos 8.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 3.Forgácsné Faragó Katalin
Hrabovszki Zoltán
Lovász Bence 8.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 3.Forgácsné Faragó Katalin
Hrabovszki Zoltán
Nyárfádi Patrik 8.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 3.Forgácsné Faragó Katalin
Hrabovszki Zoltán
Csatári Szabolcs 8.bBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 3.Forgácsné Faragó Katalin
Hrabovszki Zoltán
Dimák Csanád 7.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 4.Hrabovszki Zoltán
Kiss Lehel 7.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 4.Hrabovszki Zoltán
Kovács Viktória 7.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 4.Hrabovszki Zoltán
Poczik Zsófia 7.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 4.Hrabovszki Zoltán
Bozó Bence 5.cBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 5.Szákné Nagy Ilona
Forgácsné Faragó Katalin
Budai Tamás 5.cBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 5.Szákné Nagy Ilona
Forgácsné Faragó Katalin
Juhász-Kis Botond 5.cBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 5.Szákné Nagy Ilona
Forgácsné Faragó Katalin
Megyeri Fanni 5.cBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 5.Szákné Nagy Ilona
Forgácsné Faragó Katalin
Almási Artúr 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 6.Gulyás Csaba
Fodor Zsombor 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 6.Gulyás Csaba
Illyés Ferenc 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 6.Gulyás Csaba
Vígh Laura 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 6.Gulyás Csaba
Krizsán Gréta 3.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Szabó Beatrix
Árpási Zoltán Levente 3.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Szabó Beatrix
Gyenge Gergő 3.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Szabó Beatrix
Kovácsik Roland 3.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Szabó Beatrix
Berndt Bernadett Anna 4.dBolyai természetismeret csapatversenyregionáliscsapat 3.Kiss Miklósné
Józsa Lora 4.dBolyai természetismeret csapatversenyregionáliscsapat 3.Kiss Miklósné
Tapasztó Gréta Erzsébet 4.dBolyai természetismeret csapatversenyregionáliscsapat 3.Kiss Miklósné
Balogh Patrik András 4.dBolyai természetismeret csapatversenyregionáliscsapat 5.Kiss Miklósné
Jámbor Pál 4.dBolyai természetismeret csapatversenyregionáliscsapat 5.Kiss Miklósné
Papp Anna 4.dBolyai természetismeret csapatversenyregionáliscsapat 5.Kiss Miklósné
Pősz Regina 4.dBolyai természetismeret csapatversenyregionáliscsapat 5.Kiss Miklósné
Balogh Csenge 2.aZrínyi Ilona matematikaversenymegyeicsapat 2.Ökrös Márta
Csukásné Kovács Katalin
Szabó Gabriella
Beliczai Balázs 2.bZrínyi Ilona matematikaversenymegyeicsapat 2.Ökrös Márta
Csukásné Kovács Katalin
Szabó Gabriella
Lajos Bertalan 2.cZrínyi Ilona matematikaversenymegyeicsapat 2.Ökrös Márta
Csukásné Kovács Katalin
Szabó Gabriella
Antal Patrícia 4.bBolyai Természettudományi Csapatversenyterületicsapat 1.Erdész Márta
Bere Bodza 4.bBolyai Természettudományi Csapatversenyterületicsapat 1.Erdész Márta
Rétlaki Nikoletta 4.bBolyai Természettudományi Csapatversenyterületicsapat 1.Erdész Márta
Szelei Nóra 4.bBolyai Természettudományi Csapatversenyterületicsapat 1.Erdész Márta
Molnár Anna 5.Zrínyi Ilona matematikaversenymegyei5.Forgácsné Faragó Katalin
Nagy Levente Noel 5.Zrínyi Ilona matematikaversenymegyei7.Forgácsné Faragó Katalin
Bakos Levente 6.Zrínyi Ilona matematikaversenymegyei4.Hrabovszki Zoltán
Nyárfádi Patrik 8.aZrínyi Ilona matematikaversenymegyei
országos
1.
15.
Forgácsné Faragó Katalin
Nyárfádi Patrik 8.aVarga Tamás matematikaversenymegyei
országos
1.
5.
Forgácsné Faragó Katalin
Nyárfádi Patrik 8.aKalmár László matematikaversenymegyei1.Forgácsné Faragó Katalin
Váradi Balázs, 8.aBay Zoltán Természettudományi Csapatversenyvárosi1.Gál András
Bogár Ákos 8.aBay Zoltán Természettudományi Csapatversenyvárosi1.Gál András
Kovács Benjámin 8.cBay Zoltán Természettudományi Csapatversenyvárosi1.Gál András
Lovász Bence 8.aOrszágos technika Versenymegyei2.Czápos Péter
Juhász Iván 8.aOrszágos technika Versenymegyei2.Czápos Péter
Komjáti Nándor 7.cTeleki Pál Országos Földrajzversenymegyei3.Paulik Katalin
Csobán Barbara 8.cIfjúsági Katasztrófavédelmi Versenyterületi4.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Örkényi Zoé 8.cIfjúsági Katasztrófavédelmi Versenyterületi4.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Örkényi Levente 8.cIfjúsági Katasztrófavédelmi Versenyterületi4.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Rafai Roland 8.cIfjúsági Katasztrófavédelmi Versenyterületi4.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Beliczai Balázs 2.bKenguru matematika versenymegyei5.Szabó Gabriella
Ökrös Márta
Lajos Bertalan 2.cKenguru matematika versenymegyei7.Ökrös Márta
Gyenge Gergő 3.aSzorobánversenyterületi
országos
1.
1.
Szabó Beatrix
Havas István 3.aSzorobánversenyterületi
országos
4.
6.
Szabó Beatrix
Kovácsik Roland 3.aSzorobánversenyterületi
országos
4.
6.
Szabó Beatrix
Krizsán Gréta 3.aSzorobánversenyterületi5.Szabó Beatrix
Árpási Zoltán Levente 3.aSzorobánversenyterületi5.Szabó Beatrix
Fekete Frida 3.aSzorobánversenyterületi5.Szabó Beatrix
Fodor Luca 3.aSzorobánversenyterületi5.Szabó Beatrix
Kőrösi Zalán 3.aSzorobánversenyterületi7.Szabó Beatrix
Balog Levente 3.bSzorobánversenyterületi
országos
3.
5.
Szabó Beatrix
Alt Ádám 3.bSzorobánversenyterületi
országos
4.
5.
Szabó Beatrix
Csatári Zsombor 3.bSzorobánversenyterületi
országos
4.
6.
Szabó Beatrix
Mihály Dominik 3.bSzorobánversenyterületi
országos
4.
4.
Szabó Beatrix
Czégény Anna Maja 3.bSzorobánversenyterületi
országos
4.
5.
Szabó Beatrix
Vendrey Nóra 3.bSzorobánversenyterületi5.Szabó Beatrix
Bátori Emese 3.bSzorobánversenyterületi7.Szabó Beatrix
Nagy Gergő 3.bSzorobánversenyterületi8.Szabó Beatrix
Havas Kata 2.aSzorobánversenyterületi
országos
4.
7.
Szabó Beatrix
Boros Bodza 2.cSzorobánversenyterületi
országos
4.
1.
Szabóné Földesi Erika
Lajos Barnabás 2.Kenguru matematika versenymegyei10.Szabóné Földesi Erika
Krizsán Gréta 3.Kenguru matematika versenymegyei3.Szabó Beatrix
Gyenge Gergő 3.Kenguru matematika versenymegyei2.Szabó Beatrix
Nagy Levente Noel 5.Kenguru matematika versenymegyei
országos
1.
20.
Forgácsné Faragó Katalin
Molnár Anna 5.Kenguru matematika versenymegyei10.Forgácsné Faragó Katalin
Kiss Lehel 7.aKenguru matematika versenymegyei2.Hrabovszki Zoltán
Poczik Zsófia 7.aKenguru matematika versenymegyei5.Hrabovszki Zoltán
Király Balázs 7.aKenguru matematika versenymegyei8.Hrabovszki Zoltán
Nyárfádi Patrik 8.aKenguru matematika versenymegyei
országos
1.Forgácsné Faragó Katalin
Lovász Bence 8.aKenguru matematika versenymegyei2.Forgácsné Faragó Katalin
Lajos Barnabás 3.bSzorobánversenyterületi6.Szabóné Földesi Erika
Csenki Zsombor 4.cSzorobánversenyterületi5.Vincze Zoltánné
Godó Nándor 4.cSzorobánversenyterületi
országos
1.
1.
Vincze Zoltánné
Kónya Andrea 4.cSzorobánversenyterületi
országos
4.
4.
Vincze Zoltánné
Szaszák Péter 4.cSzorobánversenyterületi
országos
3.
4.
Vincze Zoltánné
Balog Rebeka 6.cSzorobánversenyterületi
országos
4.
5.
Szabó Gabriella
Gurzó Hanna 6.cSzorobánversenyterületi
országos
1.
1.
Szabó Gabriella
Kovács Arlett Kata 6.cSzorobánversenyterületi
országos
3.
4.
Szabó Gabriella
Lakatos Dóra 7.aSzorobánversenyterületi
országos
4.
4.
Dorcsinecz Jánosné
Nicoara Anna 7.bSzorobánversenyterületi
országos
4.
5.
Dorcsinecz Jánosné
Lajos Bertalan 2.cMatematika országos tudásbajnokságmegyei4.Ökrös Márta
Lajos Barnabás 3.cMatematika országos tudásbajnokságmegyei5.Szabóné Földesi Erika
Lajos Barnabás 3.cKörnyezetismeret országos tudásbajnokságmegyei5.Szabóné Földesi Erika
Vendrey Viktória Eszter 2.bMatematika országos tudásbajnokságmegyei8.Ökrös Márta
Szabó Gabriella
Lovász Bence 8.aOrszágos Technika Versenyországoscsapat 11.Czápos Péter
Juhász Iván 8.aOrszágos Technika Versenyországoscsapat 11.Czápos Péter
Örkényi Levente 8.cOrszágos Technika Versenyországoscsapat 11.Czápos Péter
Nyárfádi Patrik 8.aKenguru matematika versenyországos7.Forgácsné Faragó Katalin
Gurzó Hanna 6.cMatematika Tudásbajnokságmegyei4.Garami Veronika
Mohamed Karim Abdulrahman 8.cLilavegyész kémia versenyországos5.Tar Attila
Nyárfádi Patrik 8.aLilavegyész kémia versenyországos10.Tar Attila
Lovász Bence 8.aLilavegyész kémia versenyországos15.Tar Attila
Krizsán Gréta 3.aHerman Ottó Versenyországos7.Sacipi Marianna
Ruszkó Zsófia 3.aHerman Ottó Versenyországos4.Sacipi Marianna
Poczik Zsófia 7.aSzorobánversenyterületi
országos
2.
1.
Dorcsinecz Jánosné

Társadalomtudomány

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Tapasztó Gréta Erzsébet 4.dMátyás király Megyei monda- és mesemondó versenymegyei1.Kiss Miklósné
Kiskönyvtáros szakkör "Kultúrák találkozása a könyvtárban" c. pályázatországos 2.Somogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Kovács Viktória 7.aJohnny Gold Facetime versmondó versenyvárosikülöndíjDr. Jakabné Mocsári Éva
Poczik Zsófia 7.aJohnny Gold Facetime versmondó versenyvárosikülöndíjDr. Jakabné Mocsári Éva
2.c osztály"Arany 200" versmondó versenyvárosikülöndíjÁrkusné Megyeri Veronika
Ökrös Márta
Nyárfádi Patrik 8.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 2.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Lovász Bence 8.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 2.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Bogár Ákos 8.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 2.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Váradi Balázs 8.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 2.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Lovász Adrienn 7.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Kovács Viktória 7.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Király Balázs 7.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Poczik Zsófia 7.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Nagy Levente Noel 5.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Kovács Luca 5.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Molnár Anna 5.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Illés Balázs 5.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Fekete Frida 3.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 5.Sacipi Marianna
Krizsán Gréta 3.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 5.Sacipi Marianna
Ruszkó Zsófia 3.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 5.Sacipi Marianna
Trabach Hédi 3.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 5.Sacipi Marianna
Árpási Zoltán 3.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 2.Sacipi Marianna
Gyenge Gergő 3.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 2.Sacipi Marianna
Kovácsik Roland 3.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 2.Sacipi Marianna
Petri Márk 3.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 2.Sacipi Marianna
Józsa Lora 4.dBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 6.Kiss Miklósné
Pősz Renáta 4.dBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 6.Kiss Miklósné
Gerebenics Róbert Barna 4.dBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 6.Kiss Miklósné
Tapasztó Gréta Erzsébet 4.dBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyeicsapat 6.Kiss Miklósné
Józsa Lora 4.dVárosi meseíró versenyvárosi1.Kiss Miklósné
Jámbor Pál 4.dVárosi meseíró versenyvárosi2.Kiss Miklósné
Pősz Regina 4.dVárosi meseíró versenyvárosi3.Kiss Miklósné
Bacsa Luca 4.dVárosi meseíró versenyvárosikülöndíjKiss Miklósné
Lovász Adrienn 7.aSzentjánosbogár-est c. irodalmi vetélkedővárosicsapat 1.Dr. Jakabé Mocsári Éva
Kovács Viktória 7.aSzentjánosbogár-est c. irodalmi vetélkedővárosicsapat 1.Dr. Jakabé Mocsári Éva
Poczik Zsófia 7.aSzentjánosbogár-est c. irodalmi vetélkedővárosicsapat 1.Dr. Jakabé Mocsári Éva
Árkus Lizi 2.aGarden Iskolagyümölcs program által meghirdetett farsangi versíró pályázatvárosidíjazottÁrkusné Megyeri Veronika Ökrös Márta
Boros Bodza 2.cGarden Iskolagyümölcs program által meghirdetett farsangi versíró pályázatvárosidíjazottÁrkusné Megyeri Veronika Ökrös Márta
Felföldi Áron 2.cGarden Iskolagyümölcs program által meghirdetett farsangi versíró pályázatvárosidíjazottÁrkusné Megyeri Veronika Ökrös Márta
Felföldi Tamás 2.cGarden Iskolagyümölcs program által meghirdetett farsangi versíró pályázatvárosidíjazottÁrkusné Megyeri Veronika Ökrös Márta
Kurta Veronika 2.cGarden Iskolagyümölcs program által meghirdetett farsangi versíró pályázatvárosidíjazottÁrkusné Megyeri Veronika Ökrös Márta
Kovács Bendegúz 2.cGarden Iskolagyümölcs program által meghirdetett farsangi versíró pályázatvárosidíjazottÁrkusné Megyeri Veronika Ökrös Márta
Makra Zita 2.cGarden Iskolagyümölcs program által meghirdetett farsangi versíró pályázatvárosidíjazottÁrkusné Megyeri Veronika Ökrös Márta
Józsa Lora 4.dBendegúz Nyelvész versenymegyei1.Kiss Miklósné
Bacsa Luca 4.dVíz világnapja meseíró pályázatvárosidíjazottKiss Miklósné
Nagy Levente 5.aSimonyi Zsigmond helyesírási versenymegyei2.dr. Jakabné Mocsári Éva
Fodor Kata 7.bSimonyi Zsigmond helyesírási versenymegyei3.Kakas Erika
Poczik Zsófia 7.aSimonyi Zsigmond helyesírási versenymegyei8.dr. Jakabné Mocsári Éva
Nyárfádi Patrik 8.aSimonyi Zsigmond helyesírási versenymegyei7.dr. Jakabné Mocsári Éva
Lovász Bence 8.aSimonyi Zsigmond helyesírási versenymegyei9.dr. Jakabné Mocsári Éva
Nagy Levente 5.aArany János magyarversenyországos5.dr. Jakabné Mocsári Éva
Nyárfádi Patrik 8.aArany János magyarversenyországos7.dr. Jakabné Mocsári Éva
Kovács Viktória 7.aArany János magyarversenyországos12.dr. Jakabné Mocsári Éva
Király Balázs 7.aArany János magyarversenyországos11.dr. Jakabné Mocsári Éva
Vígh Laura 6.aArany János magyarversenyországos12.Kolozsi Ildikó
Szabó Bence 1.aBendegúz Nyelvész versenymegyei4.Simkó Mónika
Orosz Nóra 2.aBendegúz Nyelvész versenymegyei4.Hajduné Kukla Ilona
Ruszkó Zsófia 3.aBendegúz Nyelvész versenymegyei1.Sacipi Marianna
Petri Márk 3.aBendegúz Nyelvész versenymegyei7.Sacipi Marianna
Kovács Adél 4.aBendegúz Nyelvész versenymegyei3.Hubáné Kovács Katalin
Vígh Regina 4.cBendegúz Nyelvész versenymegyei3.Fenyvesiné Magyarosi Erzsébet
Nagy Levente Noel 5.aBendegúz Nyelvész versenymegyei4.dr. Jakabné Mocsári Éva
Vígh Laura 6.aBendegúz Nyelvész versenymegyei8.Kolozsi Ildikó
Király Balázs 7.aBendegúz Nyelvész versenymegyei5.dr. Jakabné Mocsári Éva
Nyárfádi Patrik 8.aBendegúz Nyelvész versenymegyei1.dr. Jakabné Mocsári Éva
Bacsa Luca 4.dVersíró pályázatvárosi1,Kiss Miklósné
4.d osztályVersíró pályázatvárosi3.Kiss Miklósné
Boros Bodza 2.cVersíró pályázatvárosi1.Árkusné Megyeri Veronika
Makra Zita 2.cVersíró pályázatvárosi2.Árkusné Megyeri Veronika
Arató Zoé 3.aJárási Vers és Prózamondó Versenyenjárási1.Sacipi Marianna
Árkus Liza 2.aHAPPY TEJ KFT szlogeníró pályázataországos1.Árkusné Megyeri Veronika
Antal Petra 8.bTörténelem tudásbajnokságmegyei2.Németh Tamás
Gurzó Hanna 6.cTörténelem tudásbajnokságmegyei7.Németh Tamás
Vendrey Viktória EszterIrodalom országos tudásbajnokságmegyei8.Szabó Gabriella
Lajos Bertalan 2.cÉletmese írói pályázatországos különdíjÁrkusné Megyeri Veronika
Elekes Gréta 4.aJárási vers- és prózamondó versenyjárási3.Hubáné Kovács Katalin
Fodor Kata 7.bLotz János Helyesírási és Szövegértési Versenymegyei2.Kakas Erika
Józsa Lora 4.dBendegúz nyelvészversenyországos4.Kiss Miklósné
Vendrey Viktória Eszter 2.bIrodalom, szövegértés Tudásbajnokságmegyei9.Szabó Gabriella
Boros Bodza 2.c"Karjában ringat az erdő" - Országos és határon túli versíró pályázatországos4.Árkusné Megyeri Veronika
Szabó Bence 1.aBendegúz Anyanyelvi Versenymegyei4.Simkó Mónika
Szabó Bence 1.aTudásbajnokságmegyei
országos
2.
7.
Simkó Mónika
Nagy Balázs 1.aBöngész levelezőverseny olvasásbólmegyei1.Simkó Mónika
Árkus Liza 2.cHAPPY TEJ KFT által kiírt országos szlogeníró pályázatországos1.Árkusné Megyeri Veronika
Freiberger Stella 4.dBöngész levelezőverseny nyelvtanországos6. Kiss Miklósné
Lajos Barnabás 3.c"Mosolyvirág" Nagycsaládosok Debreceni Egyesülete átal kiírt országos történetíró pályázatországoskülöndíjSzabóné Földesi Erika
Lajos Bertalan 2.c"Mosolyvirág" Nagycsaládosok Debreceni Egyesülete átal kiírt országos történetíró pályázatországoskülöndíjÁrkusné Megyeri Veronika
Ruszkó Zsófia 3.aNyelvész Versenymegyei
országos
1.
7.
Sacipi Marianna

Idegen nyelv

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Kincses Kitti 4.bon-lion országos angol versenyországos 4.Dávid Orsolya
Bere Bodza 4.bon-lion országos angol versenyországos 4.Dávid Orsolya
Antal Patrícia 4.bon-lion országos angol versenyországos 4.Dávid Orsolya
Lovász Bence 8.aKi mondja szebben? Német prózamondó versenymegyei3.Nagy Mária
Kovács Aisa 8.aKi mondja szebben? Német prózamondó versenymegyei5.Almássy Gabriella
Csontos Félix 8.aUtazz velünk!megyeicsapat 1.Almássy Gabriella
Juhász Iván 8.aUtazz velünk!megyeicsapat 1.Almássy Gabriella
Lovász Bence 8.aUtazz velünk!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Daka Regina 7.aKreatív kalandtúra a Grimm testvérek nyomábanmegyeicsapat 2.Nagy Mária
Lovász Adrienn 7.aKreatív kalandtúra a Grimm testvérek nyomábanmegyeicsapat 2.Nagy Mária
Dimák Csanád 7.aKreatív kalandtúra a Grimm testvérek nyomábanmegyeicsapat 2.Nagy Mária
Kovács Viktória 7.aKreatív kalandtúra a Grimm testvérek nyomábanmegyeicsapat 2.Nagy Mária
Zsigmond Olivér 7.aKreatív kalandtúra a Grimm testvérek nyomábanmegyeicsapat 4.Almássy Gabriella
Cseke Laura 7.aKreatív kalandtúra a Grimm testvérek nyomábanmegyeicsapat 4.Almássy Gabriella
Beer Jázmin 7.aKreatív kalandtúra a Grimm testvérek nyomábanmegyeicsapat 4.Almássy Gabriella
Janbroers Nándor 7.aKreatív kalandtúra a Grimm testvérek nyomábanmegyeicsapat 4.Almássy Gabriella
Daka Regina 7.aNémet akadályversenyvárosicsapat 1.Nagy Mária
Lovász Adrienn 7.aNémet akadályversenyvárosicsapat 1.Nagy Mária
Vígh Laura 6.aNémet akadályversenyvárosicsapat 2.Almássy Gabriella
Almási Artúr 6.aNémet akadályversenyvárosicsapat 2.Almássy Gabriella
Barna Ádám 6.aNémet akadályversenyvárosicsapat 2.Almássy Gabriella
Poczik Zsófia 7.aOrszágos német verseny megyei1.Nagy Mária
Kovács Viktória 7.aOrszágos német verseny megyei2.Nagy Mária
Bogár Ákos 8.aOrszágos német verseny megyei1.Nagy Mária
Nyárfádi Patrik 8.aOrszágos német verseny megyei2.Nagy Mária
Alagi Gréta 7.bTELC angol versenymegyei2.Kakas Erika
Fodor Kata 7.b"Utazz velünk" angol nyelvi kompetencia alapú csapatversenyterületicsapat 2.Kakas Erika
Alagi Gréta 7.b"Utazz velünk" angol nyelvi kompetencia alapú csapatversenyterületicsapat 2.Kakas Erika
Sebestény Janka 7.b"Utazz velünk" angol nyelvi kompetencia alapú csapatversenyterületicsapat 2.Kakas Erika
Nyiri Zsófia 8.aOrszágismereti verseny
megyeicsapat 3.Nagy Mária
Postás Petra 8.aOrszágismereti versenymegyeicsapat 3.Nagy Mária
Wéber Adrienn 8.aOrszágismereti versenymegyeicsapat 3.Nagy Mária
Beleznai Klára 6.aVers-és prózamondó versenymegyei1.Nagy Mária
Barna Ádám 6.aVers-és prózamondó versenymegyei2.Almássy Gabriella
Beer Jázmin 7.aVers-és prózamondó versenymegyei2.Almássy Gabriella
Kovács Viktória 7.aVers-és prózamondó versenymegyei3.Nagy Mária
Erdélyi Tímea 8.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 1.Almássy Gabriella
Nyiri Zsófia 8.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Wéber Adrienn 8.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Dimák Csanád 7.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 2.Nagy Mária
Kovács Viktória 7.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 2.Nagy Mária
Poczik Zsófia 7.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 2.Nagy Mária
Beleznai Klára 6.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 4.Nagy Mária
Blömer Abigail 6.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 4.Nagy Mária
Nyíri Fanni 6.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 4.Nagy Mária
Bogár Ákos 8.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 4.Nagy Mária
Fórián Bence 8.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 4.Nagy Mária
Váradi Balázs 8.aFedezd fel Vésztőt!megyeicsapat 4.Nagy Mária

Művészetek

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Gellén Vencel 2.c"A PET palack újrahasznosítása" országos környezetvédelmi rajzpályzat országoskülöndíjÖkrös Márta
Lajos Bertalan 2.c"Pelék, versek, képek" versillusztrációs pályázatországos különdíjÖkrös Márta
2.c osztályA másság feltétel nélküli elfogadása-A barátom dadog országos képzőművészeti pályázatországos1.Ökrös Márta
Árkusné Megyeri Veronika
Lajos Bertalan 2.c"Gombamesék" meseillusztrációs rajzpályázatországos 1.Ökrös Márta
2.c osztály"Rajzfilmünnep rajzban 2017."
rajzpályázat
országos különdíj Ökrös Márta
2.c osztályCoop üzletlánc naptár készítő pályázatamegyei
országos
1.
különdíj
Ökrös Márta
Árkusné Megyeri Veronika
Sipaki Ferenc 2.b"A méhek és a méz fontossága napjainkban" c. rajzpályázatvárosidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Köpödi Bence 2.c Mézes rajzpályázatvárosidíjazottÖkrös Márta
Boros Bodza 2.c Mézes rajzpályázatvárosidíjazottÖkrös Márta
Kurta Veronika 2.c"A mi jövőnk" ifjúsági pályázatvárosi3.Ökrös Márta
4.d osztályTovább táncol a tobozmanóregionálisdíjazottKiss Miklósné
Debreczeni-Rácz Brigitta
2.c osztály"Célkeresztben a parlagfű"-fotó-és rajzpályázatországos különdíjÖkrös Márta
Makra Zita 2.c"Gyertek Hozzánk vendégségbe" rajzpályázat országos 3.Ökrös Márta
2.c osztály"Üdvözlet itthonról" fotópályázatországos különdíjÖkrös Márta
Boros Bodza 2.cMagyar Közút Zrt.Által meghirdetett "Álomút" című rajzpályázatországos különdíjÖkrös Márta
Kurta Veronika 2.cKözlekedés gyerekszemmel rajzpályázat megyei 2.Ökrös Márta
Kincses Kitti 4.bKlímaváltozás Békés megyében rajzpályázatmegyeikülöndíjErdész Márta
Antal Patrícia 4.bKözlekedés gyerekszemmel rajzpályázat megyei1.Erdész Márta
Pősz Regina 4.dKözlekedés gyermekszemmel rajzpályázatvárosidíjazottDebreczeni-Rácz Brigitta
2.c osztályGarden Iskolagyümölcs - fotó és rajzpályázatországos2.Ökrös Márta
Árkusné Megyeri Veronika
Bánhegyi Hanna 4.cKözlekedés gyerekszemmel rajzpályázat városi
megyei
különdíj
6.
Vincze Zoltánné
2.bLékó Ilona környezetvédelmi emlékverseny kézműves pályázatavárosidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Gellén Vencel 2.c
Lékó Ilona környezetvédelmi emlékverseny kézműves pályázatavárosidíjazottÖkrös Márta
Makra Zita 2.cLékó Ilona környezetvédelmi emlékverseny kézműves pályázatavárosidíjazottÖkrös Márta
Farkas Emese 3.cLékó Ilona környezetvédelmi emlékverseny kézműves pályázatavárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Csukás Réka 3.cLékó Ilona környezetvédelmi emlékverseny kézműves pályázatavárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
4.d osztályLékó Ilona környezetvédelmi emlékverseny kézműves pályázatavárosidíjazottSomogyi Zoltánné
Szilágyi Dorka 4.a"Képzelet virágai" rajzpályázatvárosidíjazottErdész Márta
Bánhegyi Lilla 2.a"Képzelet virágai" rajzpályázatvárosidíjazottCsukásné Kovács Katalin
Felek Sára 1.b"Képzelet virágai" rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Fülöp Zoltán 3.c"Képzelet virágai" rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Kosztin Zsófia 3.c"Képzelet virágai" rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Széll Mónika 3.c"Képzelet virágai" rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
4.d osztályLékó Ilona Környezetvédelmi Emlékverseny kézműves pályázatvárosidíjazottDebreczeni-Rácz Brigitta
Kiss Miklósné
Arató Zoé 3.aKözlekedési rajzpályázatmegyeidíjazottSacipi Marianna
Bánhegyi Hanna 4.cKözlekedési rajzpályázatmegyeidíjazottVincze Zoltánné
Tatár Zsuzsanna 6.bKözlekedési rajzpályázatmegyeidíjazottGál András
Puskás Panna 4.bKözlekedési rajzpályázatmegyeidíjazottErdész Márta
2.c osztályÉlet-fa -Országos alkotó pályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Kurta Veronika 2.c"Föltámadott a tenger..."országos történelmi és műveltségi vetélkedőhöz kapcsolódó rajzpályázatországos6.Ökrös Márta
Arató Zoé 3.a"Biztonságos közlekedés gyermekszemmel" c. rajzpályázatmegyei
országos
4.
6.
Sacipi Marianna
2.c osztályA Libri könyvkiadó által meghirdettt országos olvasó-kreatív -és videókészítő pályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Árkusné Megyeri Veronika

Sport

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Kurta Veronika 2.cKörzeti mezei futóversenykörzeti3.Árkusné Megyeri Veronika
Szegedi Szimóna 7.bDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - magasugrásmegyeicsapat 1.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Vígh Anna 8.aDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - magasugrásmegyeicsapat 1.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Vanda 8.aDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - magasugrásmegyeicsapat 1.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Ungor Napsugár 7.aDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - magasugrásmegyeicsapat 1.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Kovalovszki Jana 7.bDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - magasugrásmegyeicsapat 1.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Szimóna 7.bDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - távolugrásmegyeicsapat 1.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Vig Lilla 8.cDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - távolugrásmegyeicsapat 1.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Vígh Anna 8.aDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - távolugrásmegyeicsapat 1.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Kovalovszki Jana 7.bDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - távolugrásmegyeicsapat 1.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Postás Petra 8.aDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - súlylökésmegyeicsapat 3.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Vig Lilla 8.cDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - súlylökésmegyeicsapat 3.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Alberti Vivien 8.bDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - súlylökésmegyeicsapat 3.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Csordás András Zsombor 8.bDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - távolugrásmegyeicsapat 2.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Kis-Deák Dominik 8.bDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - távolugrásmegyeicsapat 2.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Vig Lilla 8.cDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - 10x200 m váltófutásmegyeicsapat 2.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Megyebíró István 8.bDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - 10x200 m váltófutásmegyeicsapat 2.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Vígh Anna 8.aDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - 10x200 m váltófutásmegyeicsapat 2.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Kovalovszki Jana 7.bDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - 10x200 m váltófutásmegyeicsapat 2.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Szimóna 7.bDiákolimpia Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Döntő - 10x200 m váltófutásmegyeicsapat 2.Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Veres Laura 6.cDiákolimpia Duatlon megyei

országos
egyéni 1.
csapat 2.
egyéni 6.
csapat 3.
Paulik Katalin
Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Zsolt
Kovalovszki Jana 7.bDiákolimpia Duatlon megyeicsapat 2.Paulik Katalin
Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Zsolt
Dán Sára 6. cDiákolimpia Duatlon megyeicsapat 2.Paulik Katalin
Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Zsolt
Szegedi Szimóna 7.bDiákolimpia Duatlon megyei

országos
egyéni 1.
csapat 1.
egyéni 4.
csapat 1.
Paulik Katalin
Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Zsolt
Veres Virág 7.cDiákolimpia Duatlon megyei
országos
csapat 1.
csapat 1.
Paulik Katalin
Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Zsolt
Szegedi Vanda 8.aDiákolimpia Duatlon megyei
országos
csapat 1.
egyéni 5.
csapat 1.
Paulik Katalin
Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Zsolt
Belicza Áron 8.bDiákolimpia Duatlon megyeicsapat 3.Paulik Katalin
Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Zsolt
Megyebíró István 8.bDiákolimpia Duatlon megyeicsapat 3.Paulik Katalin
Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Zsolt
Szaszák Tamás 7.cDiákolimpia Duatlon megyeicsapat 3.Paulik Katalin
Czoldán Csilla
Oláh Ferenc
Szegedi Zsolt
Petri Borbála 3.bMezei futóversenykörzetiegyéni 1.
Kurta Veronika 2.cMezei futóversenykörzeti3.
Varga Nóra 2.aMezei futóversenykörzeti6.
Beliczai Balázs 2.aMezei futóversenykörzeti4.
Vörös Domokos 1.cMezei futóversenykörzeti5.
Felföldi Tamás 2.cMezei futóversenykörzeti6.
Felföldi Áron 2.cMezei futóversenykörzeti7.
Baka Edina 5.cMezei futóversenykörzeti1.
Fábián Hanna 5.cMezei futóversenykörzeti5.
Hegyi Botond 4.aMezei futóversenykörzeti3.
Kiss Zoltán 4.cMezei futóversenykörzeti4.
Csomós Dávid 5.cMezei futóversenykörzeti5.
Árpási Zoltán 3.aMezei futóversenykörzeti6.
Kiss Petra 6.bMezei futóversenykörzeti1.
Kovalovszki Jana 7.bMezei futóversenykörzeti3.
Tar Renáta 5.cMezei futóversenykörzeti8.
Király Richárd 7.aMezei futóversenykörzeti4.
Szegedi Szimóna Réka 7.bMezei futóversenykörzeti1.
Szegedi Vanda 8.aMezei futóversenykörzeti3.
Erdős Nelli 8.cMezei futóversenykörzeti4.Pluhár János
Vígh Anna 8.aMezei futóversenykörzeti5.
Beliczai Áron 8.bMezei futóversenykörzeti4.Czoldán Csilla
Vörös Barnabás 5.cAsztalitenisz diákolimpiakörzeti

megyei
egyéni 1.
csapat 1.
egyéni 3.
Rácz Roland
Debreczeni Szabolcs 4.cAsztalitenisz diákolimpiakörzetiegyéni 6.Rácz Roland
Havas István 3.aAsztalitenisz diákolimpiakörzetiegyéni 7.
csapat 1.
Rácz Roland
Csukás Réka 3.cAsztalitenisz diákolimpiakörzeti

megyei
egyéni 2.
csapat 1.
egyéni 5.
csapat 3.
Csukásné Kovács Katalin
Borbély Lili Rozi 4.cAsztalitenisz diákolimpiakörzeti

megyei
egyéni 3.
csapat 1.
egyéni 7.
csapat 3.
Csukásné Kovács Katalin
Rácz Hanna 3.aAsztalitenisz diákolimpiakörzeti
megyei
egyéni 4.
csapat 3.
Csukásné Kovács Katalin
Hartman Tamás 8.bAsztalitenisz diákolimpiakörzeti

megyei
egyéni 3.
csapat 6.
egyéni 7.
Rácz Roland
Balog Rebeka 6.cAsztalitenisz diákolimpiakörzeti

megyei
egyéni 1.
csapat 2.
csapat 3.
Csukásné Kovács Katalin
Postás Petra 8.aAsztalitenisz diákolimpiakörzeti

megyei
egyéni 7.
csapat 2.
csapat 3.
Csukásné Kovács Katalin
Árpási Zoltán 3.aAsztalitenisz diákolimpiakörzeticsapat 1.Rácz Roland
Kesztyűs Máté 6.cAsztalitenisz diákolimpiakörzeticsapat 6.Rácz Roland
Nagy Nándor 7.aAsztalitenisz diákolimpiakörzeticsapat 6.Rácz Roland
Felföldi Lea 5.bAsztalitenisz diákolimpiakörzeti
megyei
csapat 2.
csapat 3.
Csukásné Kovács Katalin
Sebestyén János 8.aAsztalitenisz diákolimpiamegyeiegyéni 3.Rácz Roland
Árpási Krisztabella 1.aDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Árpási Zoltán Levente 3.aDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Baka Edina 3.aDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Belicza Balázs 2.bDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Csomós Dávid 5.cDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
CSukás Réka 3.cDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Dániel-Székely Áron 1.aDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Fábián Hanna 5.cDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Hegyi Botond 4.aDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Hídvégi László Máté 2.aDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Kovalovszki Zalán 4.cDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Kurta Veronika 2.cDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Marosán Anna 5.cDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Máté Nóra 3.aDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Petri Borbála 3.bDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Somogyi Nándor 3.bDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Veres Luca 4.bDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Vörös Barnabás 5.cDiákolimpia játékos sportvetélkedővárosi
megyei
csapat 2.
csapat 4.
Csukásné Kovács Katalin
Paulik Katalin
Balogh Patrik András 4.d I.Tavaszváró Play and Stay Bajnokságvárosi1.Csukásné Kovács Katalin
Balogh Patrik András 4.dDiákolimpia teniszmegyei2.Csukásné Kovács Katalin
Felföldi Tamás 2.cDiákolimpia teniszmegyei3.Csukásné Kovács Katalin

 


2016/2017

Természettudomány

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Molnár Anna Laura 4.aBolyai matematika csapatversenymegyei2.Ökrös Márta
Balogh Tamás Ármin 4.aBolyai matematika csapatversenymegyei2.Ökrös Márta
Nagy Levente Noel 4.aBolyai matematika csapatversenymegyei2.Ökrös Márta
Marik Barnabás 4.aBolyai matematika csapatversenymegyei2.Ökrös Márta
Krajcsik Rita 3.dBolyai matematika csapatversenymegyei6.Debreczeni-Rácz Brigitta
Balogh Patrik András 3.dBolyai matematika csapatversenymegyei6.Debreczeni-Rácz Brigitta
Gerebenics Róbert Barna 3.dBolyai matematika csapatversenymegyei6.Debreczeni-Rácz Brigitta
Demkó Balázs Alfréd 3.dBolyai matematika csapatversenymegyei6.Debreczeni-Rácz Brigitta
Felföldi Márton 4.cBolyai matematika csapatversenymegyei9.Szákné Nagy Ilona
Hirth Lilla 4.cBolyai matematika csapatversenymegyei9.Szákné Nagy Ilona
Horváth Bálint 4.cBolyai matematika csapatversenymegyei9.Szákné Nagy Ilona
Vörös Barnabás 4.cBolyai matematika csapatversenymegyei9.Szákné Nagy Ilona
Bozó Bence 4.cBolyai matematika csapatversenymegyei10.Szákné Nagy Ilona
Budai Tamás 4.cBolyai matematika csapatversenymegyei10.Szákné Nagy Ilona
Juhász-Kis Botond 4.cBolyai matematika csapatversenymegyei10.Szákné Nagy Ilona
Megyeri Fanni 4.cBolyai matematika csapatversenymegyei10.Szákné Nagy Ilona
Szabó József 8.cEurópai Mobilitási Hét - vetélkedővárosikülöndíjLeszkó Ágnes
Tar Attila
Dimák Csanád 6.aEurópai Mobilitási Hét - vetélkedővárosi2.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Pikó Rezeda 6.bEurópai Mobilitási Hét - vetélkedővárosi2.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Pozsár Kincső 6.bEurópai Mobilitási Hét - vetélkedővárosi2.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Komjáthy Nándor 6.cEurópai Mobilitási Hét - vetélkedővárosi2.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Szabó József 8.cEurópai Mobilitási Hét - vetélkedővárosi3.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Virányi Réka 8.bEurópai Mobilitási Hét - vetélkedővárosi3.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Dóczi Gabriella 8.aEurópai Mobilitási Hét - vetélkedővárosi3.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Puskás Dániel 8.bEurópai Mobilitási Hét - vetélkedővárosi3.Leszkó Ágnes
Tar Attila
Alberti Vivien 7.bZebrazsaru vetélkedőmegyei5.Leszkó Ágnes
Antal Petra 7.bZebrazsaru vetélkedőmegyei5.Leszkó Ágnes
Oláh Viktória 7.bZebrazsaru vetélkedőmegyei5.Leszkó Ágnes
Rozek Richárd 7.bZebrazsaru vetélkedőmegyei5.Leszkó Ágnes
Bogár Ákos 7.aBolyai matematika csapatversenymegyei2.Forgácsné Faragó Katalin
Lovász Bence 7.aBolyai matematika csapatversenymegyei2.Forgácsné Faragó Katalin
Nyárfádi Patrik 7.aBolyai matematika csapatversenymegyei2.Forgácsné Faragó Katalin
Nagy Levente Noel 4.aKocka-kobak országos matematika versenyregionális
országos
1.
8.
Ökrös Márta
Szabó Lenke Hanna 8.cBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Gulyás Csaba
Nyárfádi Patrik 7.aKocka-kobak országos matematika versenyregionális 5.Forgácsné Faragó Katalin
Lajos Barnabás 2.cTisza-vetélkedőországoscsapat 2.Szabóné Földesi Erika
Ignácz Marietta
Dancsné Kovács Ilona
Fehér Marcell László 2.cTisza-vetélkedőországoscsapat 2.Szabóné Földesi Erika
Ignácz Marietta
Dancsné Kovács Ilona
Nagy Endre 4.bTisza-vetélkedőországoscsapat 2.Szabóné Földesi Erika
Ignácz Marietta
Dancsné Kovács Ilona
Németi György József 4.bTisza-vetélkedőországoscsapat 2.Szabóné Földesi Erika
Ignácz Marietta
Dancsné Kovács Ilona
Szabó Lenke Hanna 8.cKocka-kobak országos matematika versenyországos14.Gulyás Csaba
Szabó Lenke Hanna 8.cVarga Tamás Matematika Versenymegyei2.Gulyás Csaba
Szabó Lenke Hanna 8.cZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeiegyéni 6.
csapat 2.
Gulyás Csaba
Kónya Hédi 8.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Forgácsné Faragó Katalin
Asztalos Amanda 8.bBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Forgácsné Faragó Katalin
Molnár Réka 8.bBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 2.Forgácsné Faragó Katalin
Gyenge Gergő 2.aZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeiegyéni 2.
csapat 1.
Szabó Beatrix
Krizsán Gréta 2.aZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeiegyéni 8.
csapat 1.
Szabó Beatrix
Ludvig Veronika 2.cZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeiegyéni 10.
csapat 1.
Szabóné Földesi Erika
Nagy Levente Noel 4.aZrínyi Ilona Matematika Versenymegyei6.Ökrös Márta
Gurzó Hanna 5.cZrínyi Ilona Matematika Versenymegyei10.Garami Veronika
Nyárfádi Patrik 7.aZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeiegyéni 1.
csapat 2.
Forgácsné Faragó Katalin
Lovász Bence 7.aZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeiegyéni 5.
csapat 2.
Forgácsné Faragó Katalin
Fodor Kata 6.bZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeicsapat 3.Gulyás Csaba
Kiss Lehel 6.aZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeicsapat 3.Hrabovszki Zoltán
Kovács Viktória 6.aZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeicsapat 3.Hrabovszki Zoltán
Csatári Szabolcs 7.bZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeicsapat 2.Hrabovszki Zoltán
Kónya Hédi 8.aZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeicsapat 2.Forgácsné Faragó Katalin
Molnár Réka 8.bZrínyi Ilona Matematika Versenymegyeicsapat 2.Forgácsné Faragó Katalin
Marik Barnabás 4.aKenguru Matematika Versenymegyei4.Ökrös Márta
Gurzó Hanna 5.cKenguru Matematika Versenymegyei8.Garami Veronika
Poczik Zsófia 6.aKenguru Matematika Versenymegyei7.Hrabovszki Zoltán
Pozsár Kincső 6.bKenguru Matematika Versenymegyei9.Gulyás Csaba
Kiss Lehel 6.aKenguru Matematika Versenymegyei5.Hrabovszki Zoltán
Király Balázs 6.aKenguru Matematika Versenymegyei10.Hrabovszki Zoltán
Lovász Bence 7.aKenguru Matematika Versenymegyei2.Forgácsné Faragó Katalin
Csatári Szabolcs 7.bKenguru Matematika Versenymegyei8.Hrabovszki Zoltán
Molnár Réka 8.bKenguru Matematika Versenymegyei6.Forgácsné Faragó Katalin
Kónya Hédi 8.aKenguru Matematika Versenymegyei7.Forgácsné Faragó Katalin
Szabó Lenke Hanna 8.cKenguru Matematika Versenymegyei8.Gulyás Csaba
Asztalos Amanda 8.bLékó Ilona Környezetvédelmi Versenyvárosicsapat 2.Paulik Katalin
Tar Attila
Molnár Réka 8.bLékó Ilona Környezetvédelmi Versenyvárosicsapat 2.Paulik Katalin
Tar Attila
Szalai Mátyás 8.cLékó Ilona Környezetvédelmi Versenyvárosicsapat 2.Paulik Katalin
Tar Attila
Keszthelyi Zsombor 8.aLilavegyész kémia verseny országosdöntősTar Attila
Paksi Benedek 8.cLilavegyész kémia verseny országos7.Tar Attila
Szalai Mátyás 8.cLilavegyész kémia verseny országos6.Tar Attila
Molnár Réka 8.bTechnika Országos Versenymegyeicsapat 1.Czápos Péter
Kőszegi Bianka 8.bTechnika Országos Versenymegyeiegyéni 2.
csapat 1.
Czápos Péter
Asztalos Amanda 8.bTechnika Országos Versenymegyeiegyéni 1.
csapat 1.
Czápos Péter
Japport Zalán 8.bTechnika Országos Versenymegyeicsapat 2.Czápos Péter
Gyepes Dávid 8.bTechnika Országos Versenymegyeicsapat 2.Czápos Péter
Sütő Bence 8.bTechnika Országos Versenymegyeicsapat 2.Czápos Péter
Antal Petra 7.bBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 8.Hrabovszki Zoltán
Schlett Viktória 7.bBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 8.Hrabovszki Zoltán
Tóth Enikő 7.bBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 8.Hrabovszki Zoltán
Alb Ágnes 7.bBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 8.Hrabovszki Zoltán
Király Balázs 6.a Bolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 4. Hrabovszki Zoltán
Kovács Viktória 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 4. Hrabovszki Zoltán
Kiss Lehel 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 4. Hrabovszki Zoltán
Poczik Zsófia 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 4. Hrabovszki Zoltán
Daka Regina 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 9.Hrabovszki Zoltán
Dimák Csanád 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 9.Hrabovszki Zoltán
Janbroers Nándor 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 9.Hrabovszki Zoltán
Vincze Vivien 6.aBolyai matematika csapatversenymegyeicsapat 9.Hrabovszki Zoltán
Veres Laura 5.c„Ki a mester két keréken” közlekedési verseny városi
megyei
1.
4.
Czápos Péter, Hrabovszki Zoltán
Gyepes Levente 5.c„Ki a mester két keréken” közlekedési verseny városi2.Czápos Péter, Hrabovszki Zoltán
Gyenge Gergő 2.aZrínyi Ilona matematikaversenymegyei2.Szabó Beatrix
Krizsán Gréta 2.aZrínyi Ilona matematikaversenymegyei8.Szabó Beatrix
Krizsán Gréta 2.aKenguru matematikaversenymegyei1.Szabó Beatrix
Gyenge Gergő 2.aKenguru matematikaversenymegyei2.Szabó Beatrix
Ruszkó Zsófia 2.aKenguru matematikaversenymegyei10.Szabó Beatrix
Csatári Zsombor 2.bSzorobánversenyterületi
országos
3.
4.
Szabó Beatrix
Havas Katalin 1.aSzorobánversenyterületi
országos
4.
4.
Dorcsinecz Jánosné
Czégény Anna Maja 2.bSzorobánversenyterületi
országos
4.
6.
Szabó Beatrix
Mihály Dominik 2.bSzorobánversenyterületi
országos
4.
2.
Szabó Beatrix
Árpási Zoltán Levente 2.aSzorobánversenyterületi
országos
4.
6.
Szabó Beatrix
Havas István 2.aSzorobánversenyterületi
országos
4.
4.
Szabó Beatrix
Kovácsik Roland 2.aSzorobánversenyterületi
országos
4.
9.
Szabó Beatrix
Krizsán Gréta 2.aSzorobánversenyterületi
országos
3.
5.
Szabó Beatrix
Gyenge Gergő 2.aSzorobánversenyterületi
országos
2.
3.
Szabó Beatrix
Mihály Márk 4.aSzorobánversenyterületi
országos
3.
7.
Szabó Beatrix
Balog Levente 2.bSzorobánversenyterületi
országos
4.
7.
Szabó Beatrix
Bakos Levente 5.bKistérségi matematikaversenyvárosi1.Hrabovszki Zoltán
Rózsa Dorka 5.bKistérségi matematikaversenyvárosi2.Hrabovszki Zoltán
Godó Nándor 3.cSzorobánversenyterületi
országos
4.
4.
Vincze Zoltánné
Szaszák Péter 3.cSzorobánversenyterületi
országos
4.
4.
Vincze Zoltánné
Gurzó Hanna 5.cSzorobánversenyterületi
országos
2.
4.
Szabó Gabriella
Kovács Arlett Kata 5.cSzorobánversenyterületi
országos
2.
4.
Szabó Gabriella
Poczik Zsófia 6.aSzorobánversenyterületi
országos
1.
3.
Dorcsinecz Jánosné
Lakatos Dóra 6.aSzorobánversenyterületi
országos
3.
4.
Dorcsinecz Jánosné
Nicoara Anna 6.bSzorobánversenyterületi
országos
4.
4.
Dorcsinecz Jánosné
Kónya Hédi 8.aSzorobánversenyterületi
országos
1.
2.
Dorcsinecz Jánosné
Kovács Benjámin 7.cTeleki Pál Földrajz Versenymegyei4.Paulik Katalin
Váradi Balázs 7.aTeleki Pál Földrajz Versenymegyei8.Paulik Katalin
Nagy Levente Noel 4.aZrínyi Ilona Matematikaversenymegyei4.Ökrös Márta
Nagy Levente Noel 4.aHerman Ottó Természettudományos Versenyországos1.Simkó Mónika
Molnár Anna Laura 4.aHerman Ottó Természettudományos Versenyországos8.Simkó Mónika
Balogh Tamás 4.aHerman Ottó Természettudományos Versenyországos6.Simkó Mónika
Marik Barnabás 4.aKenguru Matematikaversenymegyei4.Ökrös Márta
Bozó Bence 4.cKenguru Matematikaversenymegyei8.Szákné Nagy Ilona
Hirth Benedek 5aBékés Megyei Számítástechnika Versenymegyei3.Polyák István
Pikó Rezeda 6bBékés Megyei Számítástechnika Versenymegyei3.Polyák István
Király Dominik 6cBékés Megyei Számítástechnika Versenymegyei5.Polyák István
Nicoara Anna 6bBékés Megyei Számítástechnika Versenymegyei8.Polyák István
Gál Máté 5.aBendegúz Tudásbajnokság Természetismeretországos1.Gál András
Nyárfádi Patrik 7.aBendegúz Tudásbajnokság Matematikaországos1.Forgácsné Faragó Katalin
Lovász Bence 7.aBendegúz Tudásbajnokság Matematikaországos9.Forgácsné Faragó Katalin
Góg János 6. Herman Ottó Természettudományi tesztverseny országosdöntősPaulik Katalin
Tar Attila
Komjáthy Nándor 6.cHerman Ottó Természettudományi tesztverseny országosdöntősPaulik Katalin
Tar Attila

Társadalomtudomány

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Bori Lilla Eszter 4.cMátyás király megyei monda- és mesemondó versenymegyeikülöndíjFodor Angéla
Kováts Luca 4.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei2.Simkó Mónika
Molnár Anna 4.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei2.Simkó Mónika
Nagy Levente Noel 4.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei2.Simkó Mónika
Poczik Rózsa 4.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei2.Simkó Mónika
Antal Patrícia 3.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei1.Sacipi Marianna
Szabó Enikő
Marton Márkó Dominik 3.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei1.Sacipi Marianna
Szabó Enikő
Nagy Boglárka 3.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei1.Sacipi Marianna
Szabó Enikő
Puskás Panna Zoé 3.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei1.Sacipi Marianna
Szabó Enikő
Bacsa Luca 3.dBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei9.Kiss Miklósné
Gerebenics Róbert Barna 3.dBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei9.Kiss Miklósné
Pősz Renáta 3.dBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei9.Kiss Miklósné
Tapasztó Gréta 3.dBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei9.Kiss Miklósné
Dezső Bianka 4.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei7.Dancsné Kovács Ilona
Kasoly Hanna 4.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei7.Dancsné Kovács Ilona
Madar Vanda 4.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei7.Dancsné Kovács Ilona
Tari Boglárka 4.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei7.Dancsné Kovács Ilona
Árgyelán Lorina 5.cBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei10.Kovácsné Doba Mariann
Gurzó Hanna 5.cBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei10.Kovácsné Doba Mariann
Kovács Arlett Kata 5.cBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei10.Kovácsné Doba Mariann
Papp Lauretta 5.cBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei10.Kovácsné Doba Mariann
Bogár Ákos 7.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Lovász Bence 7.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Nyárfádi Patrik 7.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Váradi Balázs 7.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei3.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Haász Réka 8.cBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei
országos
1.
4.
Dr. Jakabné Mocsári Éva
Ölyüs Kata 8.cBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei
országos
1.
4.
Dr. Jakabné Mocsári Éva
Szabó Lenka Hanna 8.cBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei
országos
1.
4.
Dr. Jakabné Mocsári Éva
Tölcsér Alexandra 8.cBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei
országos
1.
4.
Dr. Jakabné Mocsári Éva
Kovács Márton 8.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei6.Kolozsi Ildikó
Maczik Hanna 8.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei6.Kolozsi Ildikó
Virányi Réka 8.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenymegyei6.Kolozsi Ildikó
Kovács Péter 5.bMeseíró pályázatvárosi1.Varga Zsuzsanna
Bacsa Luca 3.dMeseíró pályázatvárosi1.Kiss Miklósné
Pősz Regina 3.dMeseíró pályázatvárosi2.Kiss Miklósné
Pősz Renáta 3.dMeseíró pályázatvárosi2.Kiss Miklósné
Tapasztó Gréta Erzsébet 3.dMeseíró pályázatvárosi2.Kiss Miklósné
Marksteiner Míra 5.cMeseíró pályázatvárosi3.Kovácsné Doba Mariann
Bere Bodza 3.bMeseíró pályázatvárosi3.Erdész Márta
Szabó Lenke Hanna 8.cLotz János Szövegértési és Helyesírási Versenymegyei
országos
1.
2.
Dr. Jakabné Mocsári Éva
Lovász Bence 7.aLotz János Szövegértési és Helyesírási Versenymegyei2.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Guti Boglárka 8.aLotz János Szövegértési és Helyesírási Versenymegyei4.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Nagy Levente Noel 4.aArany János Magyar Nyelvi Versenyországos5.Simkó Mónika
Molnár Anna 4.aArany János Magyar Nyelvi Versenyországos6.Simkó Mónika
Kovács Viktória 6.aArany János Magyar Nyelvi Versenyországos10.Szintai Éva
Nyárfádi Patrik 7.aArany János Magyar Nyelvi Versenyországos7.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Szabó Lenke Hanna 8.cArany János Magyar Nyelvi Versenyországos1.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Guti Boglárka 8.aArany János Magyar Nyelvi Versenyországos10.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Fodor Kata 6.bArany János Magyar Nyelvi Versenyországos10.Kakas Erika
Nyárfádi Patrik 7.aLotz János Szövegértési és Helyesírási Versenymegyei4.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Kónya Hédi 8.aLotz János Szövegértési és Helyesírási Versenymegyei6.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Dimák Sára 8.aLotz János Szövegértési és Helyesírási Versenymegyei9.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Lovász Bence 7.aArany János Magyar Nyelvi Versenyországos7.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Vígh Laura 5.aSimonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenymegyei7.Kolozsi Ildikó
Nyárfádi Patrik 7.aSimonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenymegyei6.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Szabó Lenke Hanna 8.cSimonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenymegyei1.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Guti Boglárka 8.aNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei1.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Kasoly Hanna 4.bNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei2.Dancsné Kovács Ilona
Vígh Laura 5.aNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei2.Kolozsi Ildikó
Nagy Levente Noel 4.aNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei3.Simkó Mónika
Ruszkó Zsófia 2.aNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei4.Sacipi Marianna
Vígh Regina 3.cNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei4.Fenyvesiné Magyarosi Erzsébet
Nyárfádi Patrik 7.aNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei4.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Péter Sándor Levente 1.aNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei6.Hajduné Kukla Ilona
Sebestyén Janka 6.bNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei6.Kakas Erika
Lovász Bence 7.aNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei6.Dr. Jakabné Mocsári Éva
Vári Ádám Edvin 1.aNyelvÉsz anyanyelvi versenymegyei7.Hajduné Kukla Ilona
Kurta Veronika 1.c"Gyermekkorom titkos világa" versíró pályázatvárosi 3.Árkusné Megyeri Veronika
Bock Berill 1.cJárási vers- és prózamondó versenyjárási2.Szabó Gabriella
Józsa Lora 3.dJárási vers- és prózamondó versenyjárási3.Kiss Miklósné
Veres Kornél 4.cJárási vers- és prózamondó versenyjárási1.Fodor Angéla
Somi Zétény 2.bJárási vers- és prózamondó versenyjárási1.Hídvégi Erzsébet
Tapasztó Gréta 3.dJárási vers- és prózamondó versenyjárási1.Kiss Miklósné
Roxin Angéla 4.bJárási vers- és prózamondó versenyjárási2.Dancsné Kovács Ilona
Nagy Levente Noel 4.aBendegúz Nyelvész Versenymegyei2.Simkó Mónika
Nagy Levente Noel 4.aTudásbajnokságmegyei2.Simkó Mónika
Molnár Anna Laura 4.aTudásbajnokságmegyei10.Simkó Mónika
1.c osztályJanikovszky Éva Meseíró Pályázatországos1.Ökrös Márta
Árkusné Megyeri Veronika
Gellén Vencel 1.c"A Te találmányod" tudományos fogalmazás és rajzpályázatországos1.Ökrös Márta
Józsa Lora 3.dMegyei Tudásbajnokság Anyanyelvmegyei2.Kiss Miklósné

Idegen nyelv

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Molnár Réka 8.b"Utazz velünk!" megyei angol kompetenciaversenymegyei1.Kovácsné Doba Mariann
Kőszegi Bianka 8.b"Utazz velünk!" megyei angol kompetenciaversenymegyei1.Kovácsné Doba Mariann
Oláh Ambrus 8.b"Utazz velünk!" megyei angol kompetenciaversenymegyei1.Kovácsné Doba Mariann
Mohamed Karim 7.cTELC megyei angol versenymegyei5.Varga Zsuzsanna
Horváth Alexandra 8.bTELC megyei angol versenymegyei5.Varga Zsuzsanna
Horváth Soma 7.aUtazz velünk német vetélkedőmegyei2.Almássy Gabriella
Illik Lilla 7.aUtazz velünk német vetélkedőmegyei2.Almássy Gabriella
Kovács Aisa 7.aUtazz velünk német vetélkedőmegyei2.Almássy Gabriella
Váradi Balázs 7.aUtazz velünk német vetélkedőmegyei3.Nagy Mária
Vígh Anna 7.aUtazz velünk német vetélkedőmegyei3.Nagy Mária
Wéber Adrienn 7.aUtazz velünk német vetélkedőmegyei3.Nagy Mária
Ragályi Zsuzsanna 6.aNémet csapatversenymegyeicsapat 2.Almássy Gabriella
Cseke Laura 6.aNémet csapatversenymegyeicsapat 2.Almássy Gabriella
Beer Jázmin 6.aNémet csapatversenymegyeicsapat 2.Almássy Gabriella
Zvolenszki Gergő 6.aNémet csapatversenymegyeicsapat 2.Almássy Gabriella
Kovács Viktória 6.aNémet csapatversenymegyeicsapat 3.Nagy Mária
Poczik Zsófia 6.aNémet csapatversenymegyeicsapat 3.Nagy Mária
Daka Regina 6.aNémet csapatversenymegyeicsapat 3.Nagy Mária
Janbroers Nándor 6.aNémet csapatversenymegyeicsapat 3.Nagy Mária
Nyárfádi Patrik 7.aOrszágos német írásbeli versenymegyei
országos
1.
9.
Nagy Mária
Bogár Ákos 7.aOrszágos német írásbeli versenymegyei3.Nagy Mária
Guti Boglárka 8.aOrszágos német írásbeli versenymegyei1.Nagy Mária
Kónya Hédi 8.aOrszágos német írásbeli versenymegyei2.Nagy Mária
Barna Vivien 8.aNémet országismereti versenymegyeicsapat 2.Nagy Mária
Dimák Sára 8.aNémet országismereti versenymegyeicsapat 2.Nagy Mária
Lúczi Borbála 8.aNémet országismereti versenymegyeicsapat 2.Nagy Mária
Barna Ádám 5.aVers- és prózamondó versenymegyei2.Almássy Gabriella
Beer Jázmin 6.aVers- és prózamondó versenymegyei1.Almássy Gabriella
Kovács Viktória 6.aVers- és prózamondó versenymegyei1.Nagy Mária
Postás Petra 7.aVers- és prózamondó versenymegyei1.Nagy Mária
Beer Jázmin 6.aNémet nyelvi vetélkedővárosi1.Almássy Gabriella
Cseke Laura 6.aNémet nyelvi vetélkedővárosi2.Almássy Gabriella
Postás Petra 7.aNémet nyelvi vetélkedővárosi3.Nagy Mária
Wéber Adrienn 7.aNémet nyelvi vetélkedővárosi2.Nagy Mária
Baksa Barbara 8.aNépismereti versenyországos16.Nagy Mária
Guti Boglárka 8.aNépismereti versenyországos14.Nagy Mária
Kónya Hédi 8.aNépismereti versenyországos12.Nagy Mária
Postás Petra 7.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 2.Nagy Mária
Nyíri Zsófia 7.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 2.Nagy Mária
Wéber Adrienn 7.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 2.Nagy Mária
Daka Regina 6.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Lovász Adrienn 6.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Vincze Vivien 6.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Dimák Csanád 6.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Geszner Csongor 6.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Rácz Dóra 6.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Kovács Viktória 6.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Lakatos Dóra 6.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 1.Nagy Mária
Poczik Zsófia 6.aFedezd fel Almáskamarást!megyeicsapat 1.Nagy Mária

Művészetek

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Marksteiner Mira 5.cSzívbarát - aszfalt-rajzversenyvárosi1.Gál András
Szabó Tünde 5.bSzívbarát - aszfalt-rajzversenyvárosi1.Gál András
Kosztin Zsófia 2.cSzívbarát - aszfalt-rajzversenyvárosi2.Szabóné Földesi Erika
Szamos Balázs 1.c "Mit tehetek a környezetemért" rajzpályázatországos1.Ökrös Márta
Mag Viktor 5.bHRG Group "Te mi leszel, ha nagy leszel" kreatív rajzpályázatországos1.Gál András
Nyíri Zsófi 7.aErkel zenetörténeti vetélkedővárosi1.Garami Veronika
Szikes Sára 8.aErkel zenetörténeti vetélkedővárosi1.Garami Veronika
Virányi Réka 8.b'56-os Gyulai Emlékversenyvárosi1.Gál András
Silló Antal 8.a'56-os Gyulai Emlékversenyvárosi2.Gál András
Guti Boglárka 8.a'56-os Gyulai Emlékversenyvárosi2.Gál András
Kónya Hédi 8.a'56-os Gyulai Emlékversenyvárosi2.Gál András
Mag Viktor 5.b"Mesterségem címere" rajzpályázatmegyei3.Gál András
Kurta Veronika 1.c"Kedvenc rajzfilmhősöm" rajzpályázatvárosi 2.Ökrös Márta
Lajos Bertalan 1.c"Kedvenc rajzfilmhősöm" rajzpályázatvárosi 2.Ökrös Márta
Irázi Dávid 1.c"Kedvenc rajzfilmhősöm" rajzpályázatvárosi különdíjÖkrös Márta
Molnár Zsanett 1.c"Kedvenc rajzfilmhősöm" rajzpályázatvárosi különdíjÖkrös Márta
Dezső Fruzsina 1.cSimándy József születésének 100. évfordulója alkalmából meghirdetett rajzpályázatországos2.Ökrös Márta
1.c osztálySimándy József születésének 100. évfordulója alkalmából meghirdetett rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Makra Zita 1.c"Kamilla,az év Gyógynövénye" rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Lajos Bertalan 1.cA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottÖkrös Márta
Felföldi Áron 1.cA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottÖkrös Márta
Kovács Zalán 1.bKohán rajzpályázatvárosidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Miklós Judit Ernesztina 1.bKohán rajzpályázatvárosidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Rácz Attila 1.bKohán rajzpályázatvárosidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Felföldi Áron 1.c"Kalandok a Csukás birodalomban" rajzpályázatországos különdíjÖkrös Márta
Beliczai Balázs 1.b"Kedvencem és én" rajzpályázatvárosidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Kőfaragó Maja 1.b"Kézkivirágzások" rajzpályázatországosdíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Pősz Regina 3.d"Kedvencem és én" rajzpályázatvárosidíjazottDebreczeni-Rácz Brigitta
Nagy Levente Noel 4.aKocka Kobak matematika versenyországos8.Ökrös Márta
Merényi Márton 1.c"Kedvenc rajzfilmhősöm" országos rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Kurta Veronika 1.c"Kedvenc rajzfilmhősöm" országos rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Kovács Bendegúz 1.c"Kedvenc rajzfilmhősöm" országos rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Lajos Bertalan 1.c"Kedvenc rajzfilmhősöm" országos rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Gellén Vencel 1.c"Kedvenc rajzfilmhősöm" országos rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Janics Bence 1.c"Kedvenc rajzfilmhősöm" országos rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Krizsán Gréta 2.aA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSacipi Marianna
Pősz Regina 3.dA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottDebreczeni-Rácz Brigitta
Krajcsik Rita 3.dA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottDebreczeni-Rácz Brigitta
Freiberger Stella 3.dA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottDebreczeni-Rácz Brigitta
Lucza Roxána 2.cKohán rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Lajos Barnabás 2.cKohán rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Farkas Emese 2.cKohán rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Sebestyén Lili 3.aKohán rajzpályázatvárosidíjazottErdész Márta
Benkő Tarr Hanna 3.aKohán rajzpályázatvárosidíjazottErdész Márta
Palotai Olivér 5.bKohán rajzpályázatvárosidíjazottGál András
Gyalog Anna 5.aKohán rajzpályázatvárosidíjazottGál András
Szokolay Annamária 5.cKohán rajzpályázatvárosidíjazottGál András
Marksteiner Mira 5.cKohán rajzpályázatvárosidíjazottGál András
Imre Lilla 6.bKohán rajzpályázatvárosidíjazottGál András
Hajdu Mátyás 6.bKohán rajzpályázatvárosidíjazottGál András
Ilyés Boglárka 6.aKohán rajzpályázatvárosidíjazottGál András
Illik Lilla 7.aKohán rajzpályázatvárosidíjazottGál András
Hajdú Dominika 8.aKohán rajzpályázatvárosidíjazottGál András
Haragos Sára 1.aKarácsonyi rajzpályázatvárosidíjazottNagyné Magyar Mária
Hidvégi László 1.aKarácsonyi rajzpályázatvárosidíjazottNagyné Magyar Mária
Leiszt Liliana 1.aKarácsonyi rajzpályázatvárosidíjazottNagyné Magyar Mária
Kosztin Zsófia 2.cKarácsonyi rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Bori Lilla Eszter 4.cKarácsonyi rajzpályázatvárosidíjazottFodor Angéla
Mag Nóra 2.cA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Széll Mónika 2.cA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Nánási Hunor 1.aA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Nagy Nerina 1.aA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Balog Csenge 1.aA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Gyura Alexandra 3.aA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Vig Éva 4.aA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Barna Bettina 4.aA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Lakatos Panna 4.aA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Nagy Endre 4.bA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Megyeri Fanni 4.cA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Mócz Dorka 4.cA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Bozó Bence 4.cA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Felföldi Márton 4.cA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Horváth Bálint 4.cA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Budai Tamás 4.cA méz napja - rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
3.d osztályTovább táncol a tobozmanómegyeidíjazottKiss Miklósné
Debreczeni-Rácz Brigitta
Barna Bettina 4.aOrszágos Nemzetiségi rajzpályázatországoskülöndíjGutiné Kertes Mónika
Rádai Adrienn 4.aOrszágos Nemzetiségi rajzpályázatországoskülöndíjGutiné Kertes Mónika
Antal Patrícia 3.bCIVIL börze rajzpályázatavárosi1. és különdíjErdész Márta
Elekes Gréta 3.aCIVIL börze rajzpályázatavárosi3. és különdíjErdész Márta
Szilágyi Dorka 3.aCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottErdész Márta
Szabó Vincent 3.bCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottErdész Márta
Hack József Levente 1.bCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Bock Berill 1.bCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Oláh Levente 1.bCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Vendrey Viktória Eszter 1.bCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottSomogyi Zoltánné Kónya Ildikó
Bánhegyi Lilla 1.aCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottNagyné Magyar Mária
Ráfi Olívia 1.aCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottNagyné Magyar Mária
Kovács Anna 1.aCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottNagyné Magyar Mária
Varga Dóra 1.aCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottNagyné Magyar Mária
Leiszt Liliána 1.aCIVIL börze rajzpályázatavárosidíjazottNagyné Magyar Mária
Merényi Márton 1.cBiztonságos közlekedés gyerekszemmelvárosi3.Ökrös Márta
Kurta Veronika 1.c"Kézkivirágzások" rajzpályázatmegyeikülöndíjÖkrös Márta
Mag Nóra 2.c"Csodadoki" rajzpályázatmegyei
országos
1.
díjazott
Szabóné Földesi Erika
Balog Csenge 1.a"A Föld és az ember - Kedvenc növényem, állatom - örökre megőrzöm" rajzpályázatvárosidíjazottNagyné Magyar Mária
Boros Bodza 1.c"A Föld és az ember - Kedvenc növényem, állatom - örökre megőrzöm" rajzpályázatvárosidíjazottÖkrös Márta
Felföldi Tamás 1.c"A Föld és az ember - Kedvenc növényem, állatom - örökre megőrzöm" rajzpályázatvárosidíjazottÖkrös Márta
Farkas Emese 2.c"A Föld és az ember - Kedvenc növényem, állatom - örökre megőrzöm" rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Elek Attila 2.c"A Föld és az ember - Kedvenc növényem, állatom - örökre megőrzöm" rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Elekes Gréta 3.a"A Föld és az ember - Kedvenc növényem, állatom - örökre megőrzöm" rajzpályázatvárosidíjazottErdész Márta
Gyulai Zsófia 3.b"A Föld és az ember - Kedvenc növényem, állatom - örökre megőrzöm" rajzpályázatvárosidíjazottErdész Márta
Kiss Gábor 1.b"A Föld és az ember - Kedvenc növényem, állatom - örökre megőrzöm" rajzpályázatvárosidíjazottSomogyi Zoltánné
1.b osztály"A Föld és az ember - Kedvenc növényem, állatom - örökre megőrzöm" rajzpályázatvárosidíjazottSomogyi Zoltánné
2.c osztály"A Föld és az ember - Kedvenc növényem, állatom - örökre megőrzöm" rajzpályázatvárosidíjazottSzabóné Földesi Erika
Köpödi Bence 1.c"Alapítvány a 48-as hősökért" rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Dezső Fruzsina1.c"Szívdobbanást világnak" rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Felföldi Tamás 1.c"Szívdobbanást világnak" rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Makra Zita 1.c"Szívdobbanást világnak" rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Váczi Zita 1.c"Szívdobbanást világnak" rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Merényi Márton 1.c"Szívdobbanást világnak" rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Lajos Bertalan 1.c"Kapcsolódások"-Túzokünnep rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
1.c osztály"Garden Iskola"országos3.Ökrös Márta
Árkusné Megyeri Veronika
Boros Bodza 1.c"Egészségünk védelmében" rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Molnár Zsanett 1.c"Szívdobbanást világnak" rajzpályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
1.c osztály"Legjobbak a jók között-Út a boldogsághoz" pályázatországoskülöndíjÖkrös Márta
Árkusné Megyeri Veronika
Boros Bodza 1.c"A hulladék is érték" kreatív pályázatországos különdíjÖkrös Márta
Köpödi Bence 1.cCsodálatos zenefa - rajzpályázatországos 2.Ökrös Márta
Farkas Emese 2.c"Az Óperenciás-tengeren is túl a képzelet földjén" - rajzversenymegyei4.Szabóné Földesi Erika
Pősz Regina 3.d"Szivárvány Európa felett" - PIM báb- és rajzpályázatországos1.Debreczeni-Rácz Brigitta
Barna Betti 4.aNemzetiségi rajzpályázatországosdíjazottGutiné Kertes Mónika
Rádai Adrienn 4.aNemzetiségi rajzpályázatországosdíjazottGutiné Kertes Mónika
Kurta Veronika 2.c"Föltámadott a tenger..."országos történelmi és műveltségi vetélkedőhöz kapcsolódó rajzpályázatországos6.Ökrös Márta

Sport

Tanuló neve, osztályaVerseny neveVerseny szintjeHelyezésFelkészítő tanár
Szegedi Szimóna Réka 6.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Szegedi Vanda 7.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Vígh Anna 7.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Erdős Nelli 7.cMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Papp Noémi 7.cMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Szikes Sára 8.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Kőszegi Bianka 8.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Haász Réka 8.cMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Pengő Fanni 8.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Ungor Napsugár 6.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Oláh Zalán 8.cMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Martyin Tivadar 8.cMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Silló Antal 8.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Japport Zalán 8.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Tóth Bence 8.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Oláh Ambrus 8.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Keszthelyi Zsombor 8.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság megyeiÖsszetett 1.Oláh Ferenc
Erdős Nelli 7.cMegyei Atlétika Csapatbajnokság 10x200 m váltófutásmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Papp Noémi 7.cMegyei Atlétika Csapatbajnokság 10x200 m váltófutásmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Vígh Anna 7.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság 10x200 m váltófutásmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Japport Zalán 8.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság 10x200 m váltófutásmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Oláh Ambrus 8.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság 10x200 m váltófutásmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Japport Zalán 8.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság Magasugrásmegyeicsapat 2.Oláh Ferenc
Martyin Tivadar 8.cMegyei Atlétika Csapatbajnokság Magasugrásmegyeicsapat 2.Oláh Ferenc
Szegedi Vanda 7.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság Magasugrásmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Szegedi Szimóna 6.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság Magasugrásmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Vígh Anna 7.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság Magasugrásmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Szikes Sára 8.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság Magasugrásmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Keszthelyi Zsombor 8.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság Kislabdahajításmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Tóth Bence 8.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság Kislabdahajításmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Oláh Ambrus 8.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság Kislabdahajításmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Ungor Napsugár 6.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság Távolugrásmegyeicsapat 3.Oláh Ferenc
Szegedi Vanda 7.aMegyei Atlétika Csapatbajnokság Távolugrásmegyeicsapat 3.Oláh Ferenc
Szegedi Szimóna 6.bMegyei Atlétika Csapatbajnokság Távolugrásmegyeicsapat 3.Oláh Ferenc
Oláh Zalán 8.cMegyei Atlétika Csapatbajnokság Súlylökésmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Martyin Tivadar 8.cMegyei Atlétika Csapatbajnokság Súlylökésmegyeicsapat 1.Oláh Ferenc
Sebestyén János 7.aAsztalitenisz versenymegyei5.
Sebestyén János 7.aAsztalitenisz versenymegyeipáros 1.
Tripa Tibor 7.aAtlétika-magasugrásvárosi2.Oláh Ferenc
Tripa Tibor 7.aAtlétika-távolugrásvárosi2.Oláh Ferenc
Árpási Zoltán 2.aJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Máté Nóra 2.aJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Petri Borbála 2.bJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Somogyi Nándor 2.bJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Havas Katalin 1.aJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Kriszte Zsolt 3.dJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Baka Edina 4.cJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Kecskeméti Dana 4.cJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Zsurzsa Lilla 4.cJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Csomós Dávid 4.cJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Vörös Barnabás 4.cJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Horváth Bálint 4.cJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Rádai Adrienn 4.aJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Lakatos Panna 4.aJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Megyesi Dorka 4.aJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Mihály Márk 4.aJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Jambroers Sergio 4.aJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Szalai Áron 3.cJátékos sportversenyvárosi
megyei
2.
4.
Paulik Katalin
Rácz Roland
Szamos Balázs 1.cDiákolimpia hátúszásvárosi2.Ökrös Márta
Kriszte Zsolt 3.dKölyökkupavárosicsapat 1.Kiss Miklósné
Debreczeni Rácz-Brigitta
Budai MátéBékés Megyei Sakk Diákolimpiamegyeicsapat 4.
egyéni 8.
Czápos Péter
Gurzó BálintBékés Megyei Sakk Diákolimpiamegyeicsapat 4.
egyéni 5.
Czápos Péter
Gyenge GergőBékés Megyei Sakk Diákolimpiamegyeicsapat 4.
egyéni 8.
Czápos Péter
Csomós BalázsBékés Megyei Sakk Diákolimpiamegyeicsapat 4.Czápos Péter
Örkényi Levente 7.cBékés Megyei Sakk Diákolimpiamegyeicsapat 3.Czápos Péter
Horváth Róbert 7.bBékés Megyei Sakk Diákolimpiamegyeicsapat 3.
egyéni 5.
Czápos Péter
Szabó Péter 8.aBékés Megyei Sakk Diákolimpiamegyeiegyéni 4.Czápos Péter
Hartmann Tamás 7.bBékés Megyei Sakk Diákolimpiamegyeiegyéni 6.Czápos Péter
Los Raul Csaba 7.bBékés Megyei Sakk Diákolimpiamegyeiegyéni 7.Czápos Péter
Gerebenics Róbert Barna 3.dLabdarúgó diákolimpiavárosi2.Oláh Ferenc